fbpx
Close

Shaw: kõik kritiseerivad Manchester Unitedit, aga mitte Arsenali

Avatar

Luke Shaw. Foto: AFP/Scanpix

Manchester Unitedi inglasest vasakkaitsja Luke Shaw avaldas The Mirrori vahendusel antud intervjuus pettumust, et kõikjal on tema koduklubi kriitika all, aga samas senise hooajaga neli punkti veelgi vähem kogunud Londoni Arsenal pole niivõrd palju inimestel hambus.

“Mul on pidanud olema paks nahk. Mõnikord on inimestel kerge unustada, mida ma tegelikult olen pidanud läbi elama. Jalgpalli mängides peab sul kõikjal paks nahk olema, aga eriti siis, kui mängid maailma suurimas klubis nagu seda on United. Kõik vaatavad ja tahavad midagi öelda igal korral, kui kaotad. Nad ootavad seda momenti, kui midagi läheb valesti, aga see on osa Unitedis mängimisest,” rääkis 24-aastane Shaw.

“Kogu lugupidamise juures Arsenali puhul, mis on suurepärane klubi, aga neil pole samamoodi just parim hooaeg käsil, kuid neid vaevu mainitakse. Mu meelest on üpris naljakas, et kui jutuks tuleb United, siis kritiseeritakse, aga Arsenali ei mainita. Vaadake, me teame, kui me pole piisavalt head olnud. Me kõik teame, miks sellises seisus oleme. Oleme siin, et viia see klubi tagasi sinna, kuhu kuuluma peaks – võita karikaid ja konkureerida tiitlite nimel. Ma ausalt usun, et oleme selle poole ka teel.”

scroll to top