fbpx
Close

Bayerni mängumees andis mõista, et võib Premier League’is karjääri jätkata

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

Peaaegu kogu oma senise karjääri jooksul Müncheni Bayernis pallinud Austria koondise vasakkaitsja David Alaba rääkis The Timesi vahendusel antud intervjuus, et kaaluks edaspidi Inglismaa kõrgliigasse tulekut.

27-aastase Alaba leping valitseva Saksamaa meistri Bayerniga lõpeb järgmise hooajaga. Kui käimasoleva hooaja lõpus uut kokkulepet ei saavutata, siis suure tõenäosusega üritab Bayern ta suvel rahaks teha. Üheks võimalikuks sihtkohaks on mõistagi Inglismaa kõrgliiga.

“Saab näha, mida tulevik toob. Olen Premier League’iga päris hästi kursis, sest kui olin noorem, siis jälgisin seda palju. Hoidsin Arsenalile pöialt, Patrick Vieira oli mu lemmikmängija. Hetkel ma ei mõtle sellele niivõrd palju, aga kujutan ette küll, et võiksin kuskil mujal mängida,” sõnas Alaba.

“Olen Bayerni tegevustele väga keskendunud. Tahame väga oma eesmärke saavutada ja tahan väga meeskonda aidata. Oleme Bundesligas selleni jõudmiseks heal järjel ja samuti karikasarjas. Võib-olla saab unistus reaalsuseks ka Meistrite liigas. Teame, et selle võitmine on kõik pisiasjades kinni. Tean vaid, et meil on suurepärane meeskond ja vaim. Hetkel paistab see hästi treeningutel ja mängudes välja.”

scroll to top