fbpx
Close

Cagliari peatreener: me ei sihi kohta esikolmikus, aga mõni mäng võiks uuesti toimuda

Avatar

Rolando Maran. Foto: REUTERS/Scanpix

Ragnar Klavani koduklubi Cagliari Calcio peatreener Rolando Maran rääkis enne tänast 20. vooru liigamängu Bresciaga, et hea meelega kasutaks ta võimalust mõni senine kohtumine uuesti pidada, kuid üldplaanis on siiski üle ootuste hästi esinetud.

“Arvan, et peame üritama, taastama ja kordama seda rütmi, mida hooaja esimeses pooles näitasime. Vähem kui kuu aja jooksul me ei saa mõelda, et oleme oma DNA kaotanud. Vastaksin neile kõigile, et absoluutselt tahaks mõne senise matši uuesti pidada. Kui saaksin valida, siis oleks see Lazio vastu, sest kannatasime sellest kaotusest mentaalselt. Mingid jäljed on endiselt sellest mängust kahjuks alles, sest olen seda näinud väravates, mida oleme sellest ajast alates oma vastastele andnud,” vahendab Football Italia 56-aastase Marani öeldut.

“Mängukalender pole meid aidanud ja me ei pea vabandusi otsima. Suutsime koos kokku panna 13-mängulise kaotusteta seeria, aga peame aru saama, et see pole meie tase. Me ei sihi esikolmiku kohta liigas. Keegi pole minult lahkumise kohta uurinud, aga isegi kui oleks, siis peaksid nad mitte minuga, vaid klubiga rääkima,” lisas itaallane.

scroll to top