fbpx
Close

Guardiola pärast pettumustvalmistavat tulemust: ära lase Zahal joosta, see on lihtne asi!

Avatar

Pep Guardiola. Foto: Action Images /Reuters/Scanpix

Manchester City peatreener Pep Guardiola oli pärast 2:2 viigiga lõppenud mängu Crystal Palace’i vastu selgelt löödud ja tõi eraldi välja, et viimase värava puhul poleks tohtinud vastaste võtmemängijale Wilfried Zahale nii palju ruumi väljakul anda.

“Peame vältima vigu, mida teise värava puhul tegime. Lihtsalt mitte lubada Zahal joosta, nii lihtne see ongi. Aga meie lubasime sel juhtuda. Ei, tegemist polnud vähese keskendumisega, vaid otsusega. Keskendumine oli kogu aeg olemas. Lahendame selle probleemi ja õpime oma veast. Nendel positsioonidel peab meil tagumine nelik olema omal kohal ja mitte lasta neil joosta kontrarünnakutel,” ütles Guardiola.

Otsustava viigivärava puhul peetakse üheks süüdlaseks John Stonesi, kes oli väidetavalt antud olukorras oma põlvele ka liiga teinud. Guardiola ei osanud öelda, kas inglasest keskkaitsja vigastus on tõsine või mitte, aga taas küsiti hispaanlaselt, kas tiitliheitlus Liverpooliga on läbi, kus teatavasti on kahe meeskonna vahe 13 punkti ja Liverpoolil veel kaks mängu varuks. “Olen sellele küsimusele miljoneid kordi viimastel nädalatel vastanud,” põrutas Guardiola otsekoheselt.

scroll to top