Cagliari juhtis, aga vajas penaltit, et mitte häbisse jääda; Balotelli piirdus kaheksa minuti ja punase kaardiga

Ragnar Klavan. Foto: ZUMAPRESS/Scanpix

Ragnar Klavani koduklubi Cagliari Calcio ei suutnud endiselt võidurajale naasta, kui pühapäeval 20. vooru mängus väljakukkumistsoonis paikneva Brescia vastu tehti 2:2 viik.

Joao Pedro viis Cagliari 21. minutil juhtima, kuid kõigest neli minutit hiljem viigistas Ernesto Torregrossa seisu. Itaallane oli täpne ka 49. minutil ja Brescia läks nii 2:1 ette. 68. minutil teenis Caglari siiski penalti välja ja Joao Pedrole tuli siit teine tabamus ära. 74. minutil sekkus Brescia poolelt vahetusest jalgpallimaailma üks värvikamaid ründemehi Mario Balotelli, kelle etteasteks jäi aga kaheksa minutit, sest ohtliku mängu tõttu vastast jalaga pähe tabades lõppes tema jaoks kohtumine punase kaardiga. Ülejäänud ajaga Cagliari ühemehelist enamust ei suutnud siiski ära kasutada, et kolmas värav ära lüüa.

Ragnar Klavan tegi Cagliari poolelt kogu mängu kaasa. Liigatabelis on Cagliari kuuendal kohal 30 punktiga, kuid viik Bresciaga oli juba kuuendaks järjestikuseks mänguks, kui Serie A-s on jäänud võit võtmata. Brescial on kirjas 15 punkti, mis annab neile 18. koha ja see tähendaks liigast väljakukkumist.