fbpx
Close

Brightoni peatreener: kodumängude seeriast sõltub meie püsimajäämine

Avatar

Chris Hughton. Foto: AFP/Scanpix

Relegatsioonist viie punkti kaugusel paiknev Brighton mängib järgmise kuue vooru jooksul neli korda koduväljakul, võõrustades enda selja taga olevat Burnleyt, Huddersfieldi, Cardiffit ja Southamptonit. Peatreeneri Chris Hughtoni sõnul määravad need mängud, kas Premier League’i jäädakse püsima või mitte.

Sel kalendriaastal veel võiduta olev Brighton peab oma tagalat kindlustama, sest paremat võimalust kui järgmised mängud ei tule. “Meil on esikaheksast välja jäävate tiimide vastu suurem šanss punkte võtta. Ilmselt tunneb vastane sama,” nentis Hughton Sky Sportsile.

“Sellest vaatevinklist ootab meid ees otsustav periood, kuigi on keerukas mõelda kohe kahest mängust korraga, sest iga matši järel võib seis muutuda. Kui me ei suuda avamängus soovitud tulemust saada, mis siis teises-kolmandas mängus saab? Siis muutub iga mäng aina suuremaks ja tähtsamaks,” selgitas ta.

“Selle mänguperioodi jooksul on tähtis korjata punkte, aga peame esmalt tõsiselt keskenduma laupäevasele mängule, kui kohtume Burnleyga,” ei hakka ta olukorrast ette tõttama ning võtab mäng korraga.

scroll to top