fbpx
Close

Herrera kutsus tiimikaaslasi üles keskenduma hooaja tähtsamaile kuule

Avatar

Ander Herrera. Foto: Reuters/Scanpix

Manchester Unitedi poolkaitsja Ander Herrera teab, et veebruarikuu on klubi jaoks hooaja tähtsaim periood, kui kohtutakse nii Meistrite liiga kui FA karika raames, samuti mängitakse Premier League’i liidri Liverpooliga.

Sarnaselt Liverpooli peatreenerile Jürgen Kloppile, kes rõhutas, et tuleb võtta üks mäng korraga, võtab ka Herrera, kelle fookus on vaid järgmisel mängul, kui nädalavahetusel kohtutakse Fulhamiga. “Oleks suur viga, kui mõtleksime kaugemale. See on meile ülitähtsaks mänguks, sest samal ajal mängib Chelsea Manchester Cityga,” selgitas baskimaalane Sky Sportsile.

“Esmalt Fulham, siis PSG. Võtame mäng-mängu haaval. Parim viis PSG jaoks valmistumiseks on võtta võit Fulhami vastu, aga see on pelgalt vaid minu arvamus,” ütles Ole Gunnar Solskjaeri käe all põhimeheks tõusnud poolkaitsja.

Samuti pole Solskjaeri imeline kaotusteta seeria mõeldud jätkuma ning kaotus on vältimatu. “Premier League on nii raske ehk me ei suuda hooaja lõpuni kaotust vältida. Manchester City on näiteks imeline tiim, kes kaotas äsja võõrsil Newcastle’ile. Siin liigas on võimatu läbida hooaeg kaotuseta,” selgitas Herrera.

scroll to top