fbpx
Close

Bournemouthi peatreener valusast kaotusest: sellega on raske leppida

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

Bournemouth sai koduplatsil Manchester Unitedi vastu unelmate alguse, kui 11. minutil karistas Callum Wilson suurklubi nigela kaitse väravaga ära. Avapoolajal domineeriti ning saadi mitmeid väravavõimalusi, ent õnn ja Unitedi puurilukk David De Gea aitasid värava puutumatuna hoida. Kuuendal kohal paikneva Bournemouthi peatreener Eddie Howe nägi, kuidas tema tiim üleminutil viigi ära kinkis ja kaotusseisu jäi. See oli tema jaoks väga mõru pill, mida alla neelata.

Klubi ajaloo parimat algust Premier League’is tegev Bouremouth on võtnud 11 mänguga 20 punkti ning kodus ei oldud sel hooajal veel kaotatud. “See kaotus oli meile valus. Meie mäng oli üldjoontes väga hea, eriti avapoolajal. Poolajapausil oli seis küll viigis, aga väärinuksime mitmeväravalist eduseisu. Siis teisel poolajal tegid nad mitu head vahetust ja muutsid mängu,” rääkis Howe Sky Sportsile.

Üldiselt võimsa esituse teinud Bournemouth häbenema ei pea, sest kaotusest hoolimata tõestati, et sel hooajal tuleb nendega tõsiselt arvestada ja reis nende staadionile ei tule kellelegi lihtsana. “See oli üks parimaid esitusi, mis oleme Premier League’is üldse teinud, mul pole kellelegi miskit ette heita. Au ja kiitus Unitedile, kes ei andnud alla ning jätkas pusimist,” ütles inglane.

scroll to top