fbpx
Close

Mourinho tunnistas, et neil oli õnne ning kritiseeris enda kaitseliini, nimetades neid kohutavaks

Avatar

Chris Smalling (vasakul). Foto: AFP/Scanpix

Manchester United võttis teise järjestikuse võidu, kui võõral väljakul tuldi Bournemouthi vastu kaotusseisust välja ning Marcus Rashfordi üleminuti väravast võeti magusad kolm punkti. Jose Mourinho kritiseeris enda tiimi, eriti kaitseliini, kuid kiitis teise poolaja mängupilti.

Just kohutav kaitsetöö kinkis Bournemouthile juhtvärava ning pakkus kodutiimile õige mitu väravavõimalust, kuid õnn ning David De Gea osavus hoidsid Unitedit siiski mängus sees. “Olime tõsiselt halvad, kaitses aga kohutavad.

Ma ei räägi ainult kaitsjatest, vaid tervest tiimist – me ei survestanud neid nii, nagu terve nädala olime trennis harjutanud,” rääkis portugallane mängujärgselt. “Inimesed ei suuda uskuda, kuidas me tegelikult selleks mänguks harjutasime. Avapoolaeg oli täielik katastroof.”

Aga teisel poolajal oli, nagu harjumuspäraseks saanud, United justkui ümbersündinud – võitluslik, ründav, aktiivne ning võidunäljas. “See kohtumine oligi kui kaks erinevat poolaega. Avapoolajal oli Bournemouth meist mäekõrguselt üle ning teisel poolajal vastupidi. Näitasime suurepärast iseloomu ja südant, suutes lõpuni pingutades tulemuse koju tuua,” kiitis ta enda hoolealuseid.

“Ma püüan leida tasakaalu teise ja kolmanda ründefaasi vahel – kui me kontrollime mängu, pole meil probleeme, aga kui kontrollib vastane, oleme hädas,” selgitas Mourinho.

 

scroll to top