fbpx
Close

Bonucci tunnistas: meil oli raskusi Sarri’st arusaamisega

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

Torino Juventus kindlustas pühapäeval 2:0 võiduga Sampdoria üle üheksanda järjestikuse Itaalia meistritiitli. Pärast koroonaviirusest tingitud pausi oli meeskond koduses liigas mõnevõrra raskustes tiitlivõidu vormistamisega ja keskkaitsja Leonardo Bonucci kinnitas nüüd, et omajagu mängis rolli fakt, et peatreeneri Maurizio Sarri’ga oli keeruline ühele lainele jõuda.

Juventus kogus 83 punkti, kaotusi ja viike tuli kumbagi viis. Alles 2010/11 hooajal teeniti vähem võite (23), kuigi tuldi samuti meistriks. Tänavu oli Milano Interi, Rooma Lazio ja Atalanta näol tegemist korralike konkurentidega, kes üritasid Juventust kukutada, kellest esimene jääb hetkel seitsme punkti kaugusele, kui Serie A-s on veel kaks vooru minna.

“See oli kõige ilusam tiitel, sest seda oli senistest kõige raskem võita. Alustasime uut ajastust ja filosoofiat ning jooksime vastu paljudele raskustele, aga jätkasime endast maksimumi andmist, isegi kui oli nii palju libastumisi,” ütles Bonucci Sky Sport Italia vahendusel.

“Väljakult eemal olles oli samuti raske. Maailm muutus kolme kuuga. Pidime oma mõtted jalgpallile tagasi suunama, aga saime sellega hakkama. Tahtsime seda, kannatasime. Mul pole rohkem sõnu. Andsime endast kõik, et kinnitada, et teeme seda enda, klubi ja fännide jaoks, kes meile kodudest või Taevast kaasa elasid. Tahtsime tähistada nendega, kellel polnud võimalik siin meiega olla. Kui seda särki kannad, siis ei suuda sa end tagasi hoida. On olnud väga intensiivne aasta.”

“Aeg-ajal olime raskustes treeneri filosoofiast arusaamisega, aga jäime meeskonnaks. Töötasime rohkem vägevate meestena kui mängijatena. Nüüd püüame kümne päevaga puhata ja valmistuda järgmiseks väljakutseks,” lisas 33-aastane Bonucci lõpetuseks, pidades silmas Meistrite liigat, kus Juventusel tuleb esmalt veerandfinaali pääsuks seljatada Lyoni Olympique, kellelt saadi avamängus aga 0:1 kaotus.

scroll to top