fbpx
Close

Bayerni president Özili koondisekarjääri lõpetamisest: ta on mitu aastat olnud kohutavas vormis

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

Eile teatas Saksamaa koondislane Mesut Özil, et lõpetab koondisekarjääri. Põhjuseks oli enne MM-i puhkenud skandaal, kus ta poseeris ühel pildi koos Türgi presidendi Recep Tayyip Erdoganiga. Bayern Müncheni president Uli Hoeness ütles ausalt välja oma arvamuse türgi juurtega sakslasest ning süüdistas teda näruses vormis.

Bayern on olnud see klubi, keda on 29-aastase Öziliga mitu aastat seostatud, ent Arsenali ründetalisman sõlmis sel talvel klubiga pika lepingu. Saksamaa gigandi president ütles ausalt välja, mida ta Özili-saagast arvab.

“Ta on viimastel koondiseaastatel olnud halvas vormis. Viimati võitis ta palli 2014. aasta MM-il. Ta söödab palliplatsil olles ainult kõrvale. Nüüd ta varjab oma kohutavat vormi selle pildi-saaga taha. Iga kord, kui mängisime Arsenali vastu, keskendusime temale, sest ta on selle tiimi nõrgim lüli,” lajatas president.

“Keegi ei väitnud, et ta mängis sel MM-il hästi, kuid tal on 35 miljonit fänni, kes arvavad, et ta mängis suurepäraselt. Tegelikult neid fänne päriselus ei eksisteerigi,” selgitas Hoeness Bildile.

 

scroll to top