Bayern lubas viigistada, aga Lewandowski tabamus viis meeskonna karikafinaali

TOR zum 2:1 Robert Lewandowski FC Bayern München Torjubel mit Thiago Alcantara FC Bayern München Gestik, Geste FC Bayern München FCB vs SV Werder Bremen 14.12.2019 DFL REGULATIONS PROHIBIT ANY USE OF PHOTOGRAPHS AS IMAGE SEQUENCES AND/OR QUASI-VIDEO FC Bayern München FCB vs SV Werder Bremen *** TOR to the 2 1 Robert Lewandowski FC Bayern Munich cheering goal with Thiago Alcantara FC Bayern Munich gestures, gesture FC Bayern Munich FCB vs SV Werder Bremen 14 12 2019 DFL REGULATIONS PROHIBIT ANY USE OF PHOTOGRAPHS AS IMAGE SEQUENCES AND OR QUASI VIDEO FC Bayern Munich FCB vs SV Werder Bremen

Saksamaal mängiti kolmapäeval ära karikavõistluste teine poolfinaal. Müncheni Bayern võõrustas vastavalt koroonaviirusest tingitud nõuetele tühjade tribüünide ees Frankfurdi Eintrachti ja võttis raske võidu.

Kaks meeskonda olid muuseas vastamisi 2017/18 hooaja karikafinaalis ja seal võttis Frankfurdi Eintracht üllatusliku 3:1 võidu. Frankfurdi toonaseks peatreeneriks oli Niko Kovac, kes järgmisest hooajast siirdus just Bayerni etteotsa, kuid 2019. aasta novembris tuli tunnistada oma endise koduklubi 5:1 paremust ja hetkel on mees ametita.

Nüüdseks on Frankfurdi peatreenerina toimetamas Adi Hütter ja Bayerni vägesid juhendab Hans-Dieter Flick. Bundesligas on Bayern jõudsalt meistritiitli suunas purjetamas ja nüüdki näidati, et ollakse heas hoos, kui 14. minutil avas skoori Milano Interist laenul viibiv Ivan Perišic. Külalised avapoolajal sihile ei jõudnud, aga põnevust jagus ning 69. minutil õnnestus Frankfurdi kaitsemehel Danny da Costal seis viigistada. Vaatamata sellele, et Frankfurdil oli mitu head varianti isegi juhtima minna, pööras Bayern matši ikkagi enda kasuks, kui 74. minutil jõudis mänguvahend karistusalas Robert Lewandowskini ning Poola koondise ründeäss ei eksinud ja aitas võistkonna kokkuvõttes järjekordselt karikafinaali.

Finaalis kohtub Bayern tugevuselt neljanda liiga klubi Saarbrückeni 3:0 seljatanud Leverkuseni Bayeriga. Mäng peetakse praeguse seisuga 4. juulil traditsioonilisel Berliini Olümpiastaadionil.