fbpx
Close

Atletico Madrid võitis kindlalt Euroopa liiga finaali ja tuleb augustis Tallinnasse!

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

Euroopa liiga finaal Marseille’i ja Atletico Madridi vastu tõotas tulla võrdne lahing, ent prantslaste tähtmängija Dmitri Payeti vigastus ja hispaanlaste ründemäng olid Marseille’i jaoks liiast ning Atletico võitis finaali kindlalt 3:0, kindlustades koha Tallinnas toimuvas Euroopa Superkarika finaalis!

Mäng algas väga tempokalt, kui Marseille survestas Atleticot ja just kodukamaral pallivad prantslased said suurepärase võimaluse minna juhtima, ent Valere Germaini löök lendas väravast mööda. Kõik oli üpris võrdne ja avapoolaeg oli väärt meelelahutus – Marseille andis kuuma ja näitas ilusat vutti, ent Atletico läks ikkagi juhtima. Tehniline praak andis hispaanlastele võimaluse ja Antoine Griezmann sattus puurivahi Steve Mandandaga silmitsi, 1:0.

Veidi hiljem sai vigastada Marseille’i talisman Dmitri Payet, kes tõmbas ära reielihase ja pidi pisarsilmi väljakult lahkuma. Pärast endise West Hami palluri lahkumist hääbus prantslaste ründemäng. Teise poolaja alguses mängiti taas Griezmann puurivahiga silmitsi ja jälle oli prantslane täpne, kindlustades eduseisu ning viies Marseille’i pallurid vaimselt rivist välja.

Mängu lõpus oli sisse vahetatud Kostas Mitrogloul suurepärane võimalus, ent ta pealöök tabas posti ning Atletico puur hoitigi mängu lõpuni puhtana: hoopis Atletico lõi enne lõpuvilet veel ühe, kui klubi legend Gabi löök oli täpne.

scroll to top