Pealeht / Hispaaniasse / Hazard: kui toote suvel tiimi häid mängijaid, siis pikendan lepingut
Foto: AP/Scanpix

Hazard: kui toote suvel tiimi häid mängijaid, siis pikendan lepingut

Chelsea talisman Eden Hazard võib suvel klubist lahkuda, sest tema allkirja on pikalt jahtinud Real Madrid ning belglasele on Meistrite liiga tiitlikaitsja huvi olnud meeltmööda. Sellest hoolimata tahab Hazard jääda Chelseasse, ent ainult juhul, kui klubi on nõus suvel tegema investeeringuid tiimi kvaliteeti.

27-aastane Hazard on Chelsea hooajas selgelt pettunud, sest järgmisel hooajal pallitakse Euroopa liigas. Sel nädalavahetusel mängitakse FA karika finaalis Manchester Unitediga, mis annab võimaluse lõpetada hooaeg ikkagi tiitliga. Siiski soovib Hazard, et klubi investeeriks uutesse mängijatesse.

“Ootan uusi pallureid. Tahan häid mängijaid, sest järgmisel hooajal soovin võita Premier League’i. Oleme Chelsea ning peame igal hooajal võitma vähemalt ühe karika. Hetkel on meil tühjad pihud, me ei suutnud Meistrite liigasse kvalifitseeruda ehk see hooaeg on läinud aia taha. Kui me ei mängi Meistrite liigas, siis vajame vähemalt ühe karikavõitu, et hooaega päästa,” ütles Hazard BBC-le.

 

saleapp.ee

Vaata lisaks

Lehmanni meelest on Inglismaa noormängijad ülemakstud ning rikutud

Meistrite liiga finaalis Arsenali väravasuul seisnud Jens Lehmann tegi valusa torke inglastest noormängijate suunas, võrreldes …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga