fbpx
Close

Atletico kapten Euroopa liiga solvamisest: pean nüüd oma sõnu sööma

Avatar

Foto: RonnyK-Pixabay

Euroopa liiga teist korda võitnud Atletico Madridi kapten Gabi tõdes pärast finaali, et peab oma sõnu sööma: nimelt ütles hispaanlane sügisel, et Euroopa liiga on mõttetu ja jama võistlussari. Pärast võitu ta enam niimoodi ei arvanud.

3:0 Marseille’id võitnud Atletico tõstis Euroopa liiga trofee kolmandat korda enda pea kohale, kui Antoine Griezmann lõi kaks ja Gabi ise lõi kolmanda värava. “Teadsime, millal mängu tappa ja näitasime, et oleme üks parimaid Euroopa tiime. See karikas on andnud meile palju ehk pean oma sõnu sööma – see pole mõttetu võistlusssari,” ütles Gabi pärast mängu.

Mäng oli väga mälestusväärne nii Griezmannile, kes võitis oma esimese suurema tiitli mängijakarjääri jooksul kui ka klubi legendile Fernando Torresele, kes võitis oma lapsepõlveklubiga esimese tiitli, mis jäi talle Atletico eest viimaseks mänguks. “Tänane näitas, et ta oli Atleticole keskendunud ja loodan, et Fernando on meiega ka järgmisel hooajal,” loodab Gabi. “Samas pole paremat viisi jätta oma klubiga hüvasti kui viimases mängus tõsta pea kohale karikas. Ta väärib seda rohkem kui keegi teine,” lisas kapten.

scroll to top