Pealeht / Inglismaa / Wenger jälle kahetseb: mul oli võimalus soetada Cristiano Ronaldo
Foto: AFP/Scanpix

Wenger jälle kahetseb: mul oli võimalus soetada Cristiano Ronaldo

Arsenali pikaaegne peatreener, nüüd tööta jääv Arsene Wenger on jäänud oma karjääri jooksul ilma mitmest megatalendist, sest on teinud vääraid otsuseid. Kõige rohkem kahetseb ta 2003. aastal toimunud seika, mil tal oli võimalus soetada nüüdseks viiekordne Ballon d’Ori võitja Cristiano Ronaldo, ent pallur siirdus Manchester Unitedisse.

Klubi kodulehele antud intervjuus tõdes Wenger, et diil oli lukku löömiseks ülilähedal. “Cristiano oli koos oma emaga Arsenalis ja asi oli peaaegu juba lukus, ent siis tuli Manchester United, kelle abitreener Carlos Queiroz oli samuti portugallane ja see mõjutas Ronaldot,” alustas Wenger oma pajatusega.

“Üleminekutega on alati see, et ei tea, millal tuleb läbirääkimistega jätkata ja millal ära lõpetada. Pakkusime 4,5 miljonit naela, ent United pakkus 12 miljonit ning see käis meile üle jõu. Pidime läbirääkimised pooleli jätma,” tõdes prantslane.

Eriti valusaks teeb olukorra 68-aastase tõdemus, mis võinuks küll Ronaldo soetamisel juhtuda. “Kujutage ette, mis jalgpalli me mänginuks, kui Thierry Henry ja Ronaldo oleks korraga olnud platsil. See oleks kindlasti muutnud minu ja Arsenali ajalugu,” pani Wenger Arsenali fännide südamed valutama.

saleapp.ee

Vaata lisaks

Pep hakkab koondisepausi eel palvetama

Manchester City on Inglismaal ainsana võimeline võitma sel hooajal neli karikat ning peatreener Pep Guardiola …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga