fbpx
Close

Tottenhami ründemängija viimase aja meeskonna kriisi taustal: meie usume Mourinho’sse!

Avatar

Lucas Moura pärast kübaratrikki. Foto: AP/Scanpix

Tottenham Hotspuri brasiillasest ründaja Lucas Moura tunnistas, et viimasel ajal on meeskond pidanud palju põhjendatud kriitikat taluma, aga samas usutakse endiselt peatreenerisse Jose Mourinho’sse.

Tottenham oli Premier League’is saanud valusa 1:2 kaotuse Londoni Arsenalilt, kusjuures kohtumine lõpetati Erik Lamela punase kaardi tõttu ka kümnekesi. Edasi ootas Euroopa liiga kaheksandikfinaali kordusmatš Zagrebi Dinamoga, avamängust oli all 2:0 võit. Tottenham libastus, kui kaotas normaalaja 0:2 ning Zagrebi lisaja värav kukutas nad konkurentsist. Mourinho oli pärast mängu väga löödud ja ei halastanud ka oma mängijate suhtumise osas. Esmaspäeval alistati aga koduses liigas Carlos Viniciuse ja Harry Kane’i väravatest Aston Villa, mis andis kahtlemata kõvasti positiivsust juurde.

“See on olnud meile väga paha nädal, tunne oli väga kehv. Viimati (esmaspäeval – toim.) näitasime oma olemust ja suhtumist. Jalgpalli juures on hea asi see, et sul pole aega nutta. Rääkisime Dinamo mängust. Peatreener ütles meile palju asju, aga selliseid, mis peavad jääma meie endi vahele. Tal on palju kogemust ja ta proovis meid motiveerida, mis osutus väga kasulikuks viimase mängu puhul. Liigume edasi. Meil on üheksa mängu veel jäänud ja ees ootamas Inglismaa liigakarika finaal. Läheme hooaega heas toonis lõpetama. Oleme kõik koos ja samas paadis. Kaotame koos ja võidame koos. Horvaatias juhtunu oli meie viga. Kõik olid selles osalised. Kui oleme väljakul, siis lihtsalt tahame võita. Teame, et telerite taga on palju fänne meid toetamas. Mängime oma perekondade ja au nimel ning oleme kõik ühtsed. Usume oma peatreenerisse, sest teame tema varasemat tausta. Tahame siin lihtsalt edukad olla,” rääkis Lucas Evening Standardi vahendusel.

Kuna Euroopa liiga võitmine pole nüüd Tottenhamil enam võimalik, siis ainus viis uueks hooajaks Meistrite liigasse pääseda on platseeruda Premier League’is esinelikus. Mourinhole vägagi tuttav klubi ja Tottenhami linnarivaal Londoni Chelsea on praegu neljandat kohta hoidmas 51 punktiga. Järgneb West Ham United 49 punktiga ja Tottenhamil endal on kirjas 48 punkti. Pärast koondistepausi on 4. aprillil Tottenhami ees ootamas Newcastle United. Seejärel minnakse nädal hiljem vastamisi Manchester Unitediga, kes suutis hiljuti Inglismaa karikasarjast välja langeda Leicester City vastu.

scroll to top