fbpx
Close

Gareth Bale: lähen Madridi Reali tagasi, Tottenhami tulin mängupraktikat saama

Avatar

Foto: AFP/Scanpix

Tottenham Hotspuri ründaja Gareth Bale andis selge vastuse oma tuleviku osas, kui ütles, et laenulepingut Tottenhamiga ei pikendata ja naaseb selle hooaja lõppedes Madridi Reali juurde tagasi.

Walesi koondislane Bale saabus Tottenhami käimasolevaks hooajaks eelkõige mänguaja tõttu. Realis pole ta sealse peatreeneri Zinedine Zidane’i käe all peaaegu kunagi soosingus olnud ja tihti leidnud end hoopis tribüünilt omade esitust jälgimas. Nii, nagu eelmisel kuul rääkis Bale’i agent Jonathan Barnett, andis nüüd ka Bale ise teada, et Reali tagasiminek on päevakorras. Kui Tottenham tahakski temaga koostööd jätkata, siis on see pigem keeruline, kuna laenulepingul pole kirjas punkti, mis võimaldaks ta Realist välja osta selle lõppemisel. Samas on avalikkusele juba pikalt teada, et Realile valmistab peavalu Bale’i pirakas palganumber.

“Mingeid segavaid faktoreid pole. Arvan, et peamine põhjus, miks Tottenhami tulin, oli mängida jalgpalli ja ennekõike jalgpalli. Euroopa meistrivõistlustele minekuks tahtsin olla mänguvalmis. Algne idee oli teha hooaeg Tottenhamis ning peale EM-i olla aasta Madridi Realis, mis lepingust alles on. Mu plaan on minna tagasi, selliselt olen planeerinud,” ütles Bale enne kolmapäevast MM-valikmängu Belgiaga.

Just Tottenhamis end varasemalt pildile mänginud Bale’ilt oodati sellel hooajal suuri tegusid, kuid siiani on 31-aastane mängumees pigem varju jäänud. Ta on erinevate sarjade peale 25 matšiga löönud kümme väravat ja andnud kolm väravasöötu. Neljakordne Meistrite liiga võitja on taas olnud ka vigastustega hädas, mis teda tihti senise karjääri jooksul on saatnud.

scroll to top