fbpx
Close

AMETLIK: Zlatan on Euroopas tagasi!

Avatar

Zlatan Ibrahimovic. Foto: Reuters/Scanpix

Aastatel 2010-2012 Itaalia tippklubi AC Milani esindanud rootslasest ründeäss Zlatan Ibrahimovic on sealsetes ridades tagasi ning on neid käimasoleva hooaja lõpuni esindamas.

38-aastane mängumees oli siiani klubita, kui viimati USA kõrgliigas MLS-is pallides lõppes tal sealse hooajaga leping Los Angeles Galaxyga. Varasematel hooaegadel Milani ridades sai ta 85 mänguga kirja 56 väravat ja tuli 2011. aastal ka Itaalia meistriks. Nüüd püüab Ibrahimovic omasid aidata tabelis kerkida, sest 17 vooruga on meeskond vaid 21 punkti kogunud, mis annab 11. koha.

“Tulen tagasi klubisse, mida väga austan ja linna Milanosse, mida väga armastan. Võitlen koos oma tiimikaaslastega, et muuta selle hooaja kurssi. Teen kõik, et see juhtuks,” sõnas Ibrahimovic pärast lepingu sõlmimist, kes 2. jaanuaril läbib Milani juures meditsiinilise ülevaatuse.

Kõigi eelduste kohaselt peaks Ibrahimovic debüüdi tegema 6. jaanuaril liigamängus Sampdoria vastu. Tema teenete kohta uurisid kuuldavasti paljud teisedki klubid, mille seas näiteks Napoli, Bologna ja Manchester United. Karjääri jooksul on tema koduklubid olnud kahtlemata kadestamisväärsed, kus lisaks Milanile veel Amsterdami Ajax, Torino Juventus, Milano Inter, Barcelona, Paris Saint-Germain ja Manchester United.

scroll to top