fbpx
Close

110 miljoni eurone ründaja: Inter on mu klubi, kuid ma ei tea, mis tulevik toob

Avatar

Foto: AFP/Scanpix

Argentina koondislane ja Inter Milani ründejõud Mauro Icardi jättis tuleviku osas otsad lahti ning suurklubidega seostatud tipuründaja võib suvel suure tõenäosusega klubi vahetada.

Sel hooajal 26 liigaväravat löönud Icardi on näidanud väravalöömises vajalikku stabiilsust, suutes hooaja lõpuks enda saldosse lisada vähemalt 15  tabamust liigas ja seda juba neljandat hooaega järjest.

See on pannud huvi tundma nii Real Madridi ja Chelsea, kes tunneksid sellisest väravamasinast puudust. 25-aastane kapten sai kirja oma sajanda tabamuse Serie A-s Interi särgis. “Olen õnnelik, et saan end Interi ajalukku kirjutada. See on mu jaoks uhke asi ning sadat tabamust pole Itaalias väga kerge saada. Tänan oma tiimikaaslasi selle eest, kes aitasid mul ilusa tähiseni jõuda,” ütles Icardi väljaandele Ole.

“Mulle meeldib, kui minu üleminekust räägitakse. See on tore, kui mind tunnustatakse ning üleminekusahinad on otsene tagajärg mu arengule mängijana. Just seetõttu jahitakse isiklikke saavutusi ja seetõttu jääd ka suurklubidele silma. Aga miks ma ikka siin veel olen? Inter on minu tiim. Juba väiksena, kui Playstationit mängisin, valisin ma Interi ja alati mängisin just nendega. Just seetõttu ma naudin siin mängimist ja olemist,” sõnas 25-aastane ründaja, kelle väljaostuklausli 110 miljonit eurot olla Real Madrid juba ära maksnud.

“Ma ei suuda tulevikku ennustada. Seetõttu naudin hetkes elamist ja alati annan endast parima. Kas ma jään Interisse? Nagu ütlesin, siis ma ei tea, mis tulevik toob. Mu olevik on siin: siin on meie kodu, me sõbrad ja me elu,” jäi argentiinlane veidi müstiliseks.

scroll to top