fbpx
Close

Mbappe kinnitas: tahtsin suvel PSG-st lahkuda

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

Pariisi Saint-Germaini ründetäht Kylian Mbappe sõnas hiljutises intervjuus, et kuuldused tema lahkumisest PSG ridadest polnud õhust võetud ning suvel tal tõepoolest selline plaan ka oli.

Pärast 2017. aastal AS Monacost lahkumist on Mbappe löönud PSG särgis 182 mänguga 136 väravat. Kahtlemata oleksid kõik teised Euroopa suurklubid valmis ta oma meeskonda tuua ning kõige lähemal sellele üleminekule oli Madridi Real, kui pakuti 137 miljonit naela. Kuuldavasti olevat Hispaania gigandi leerist tulnud üks veelgi suurem pakkumine, aga PSG oli otsuses kindel Mbappe’d mitte müüa. Kui aga PSG Mbappe’ga uue lepingu osas kokkuleppele ei jõua, siis saab ta järgmise aasta suvel vabaagendina omale uue klubi valida.

“Soovisin, et klubi teeniks minu müügi pealt piisavalt, mis võimaldaks neil kvaliteetse asenduse tuua. Mu seisukoht oli kindel ning ütlesin, et tahan lahkuda. Mulle ei meeldinud fakt, et nad ütlesid, et tulin augusti viimasel nädalal lagedal uudisega lahkumisest. Tegelikult ütlesin seda juuli lõpus. Ütlesin seda piisavalt vara, et klubi saaks tegutseda. Tahtsin, et kõik osapooled tuleksid sellest olukorrast tugevamana välja ning läheme hea emotsiooni pealt laiali,” vahendab BBC 22-aastase mängumehe öeldut.

Mbappe kinnitas nüüd, et mõista täielikult PSG otsust teda mitte rahaks teha. Meeskonda jäämine tähendab prantslase jaoks ühtlasi ka seda, et koos Lionel Messi ja Neymariga moodustatakse jalgpallimaailma üks võimsaim ründekolmik. “See on klubi, mis on mulle palju andnud. Olen siin veedetud nelja aasta jooksul alati õnnelik olnud ja olen endiselt. Ütlesin: “Kui te ei taha, et ma lahkuksin, siis jään siia,” lisas Mbappe.

scroll to top