fbpx
Close

Real Madridi fänn tundis Karim Benzemast puudust

Avatar

Foto: AFP/Scanpix

Jalgpall24 küsis pärast 2:1 võidumängu Bayern Müncheni üle kommentaari Real Madridi poolehoidjalt, kes jäi skooriga ilmselgelt rahule, ent tundis, et tiim ei saanud end väga käima ja tundis puudust Karim Benzemast.

“Mäng oli teistsugune kui eeldasin – ootasin Bayernilt rohkem avatumat mängu. Kuid lõppkokkuvõttes oli see pigem positiivne, sest oli tunne, et Real ei saanud end eriti käima. Cristiano Ronaldo oli tihti üksi liiga ees ja varasemad mängud on näidanud, et keskvälja ja Ronaldo vahel peab olema teatud lüli, nt Karim Benzema,” tõdes fänn.

Kes tegi “oma” ära, kes jooksis lati alt läbi? “Reali poolt parim kindlasti Sergio Ramos, hoidis kaitseliini tugevalt koos ning nii mõnedki olulised olukorrad klaaris ära. Otseselt halvimat mängijat ei tooks, kuid Keylor Navasel on suur roll esimese palli väljavõtmises, see-eest tegi teisel poolajal mitmeid häid tõrjeid. Skoor üllatus pigem pole, rohkem meelepärane. Aga Bayernil oli kindlasti rohkem võimalusi mida ei suudetud ära lüüa: Robert Lewandowski oli päris nähtamatu, äärekaitsja Rafinha suutis ka korduvalt eksida, 2-1 värav kindlasti tema nimele.”

Reali kodustaadion oli veerandfinaalis šokile väga lähedal, kui Juventus tuli 0:3 kaotusseisust välja ning oli ülilähedal mängu lisaajale viimisele. Kuidas seda seekord vältida? “Korduskohtumise osas nagu ikka, kerge närv sees. Eeliseks on pigem koduväljak, kuid see-eest peab arvestama võõrsil löödud väravatega. Erinevalt Juventuse mängust peaks Real lööma võimalikult kiirelt ühe värava ette ära,” ütles poolehoidja.

“Bayernit ise ei jälgi, aga eilse mängu põhjal on neil kindlasti nüansse mida parendada, sama saan väita Reali kohta. Benzema saab see aasta palju kriitikat, kuid tal on olnud väga oluline roll väravavõimaluste loomises. Tihti pole vast väravasöötu kirja saanud, kuid vahelülina keskvälja ja eesliini vahel väga oluline. Arvestades Bayerni tugevust koduväljakul, saades eile esimese kaotuse Allianz Arenal. Siis võib neil Madridis natuke keerulisemaks minna Bernabeul,” võttis 16 aastat valgesärkidele pöialt hoidnud fänn asja kokku.

scroll to top