fbpx
Close

Simeone välistas liitumise Arsenaliga

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

Sel suvel Arsene Wengeri teenetest vabanev Arsenal on endale otsimas uut visionääri, kes klubi kõrgustesse tõstaks. Meedias on läbi käinud idee koputada Atletico Madridi uksele ning püüda Diego Simeonet Arsenali meelitada. Argentiinlane aga välistab selle käigu.

Iroonilisel kombel lähevad peatreenerid vastamisi täna ja ka nädala pärast, sest mõõtu võetakse Euroopa liiga poolfinaalis. See annaks Simeonele võimaluse tutvuda Arsenali klubiga ja tiimiga veidi lähemalt, ent mängueelsel pressikonverentsil lükkas mees meedia mõtted kõik ümber. Ent enne seda kiitis ta oma vastast:

“Esiteks tahan öelda, et ma väga imetlen Arsene Wengerit. Ta on suurepärane professionaal ja mees on pidanud end mitmeid kordi üllatama ja taasleiutama, et Arsenali etteotsa jääda. Ma loen end nooreks treeneriks ja näen temas kui kedagi, kellele alt üles vaadata, austada ja imetleda.”

“Ma pole kellegagi olnud kontaktis seoses Arsenali peatreeneritooliga, sest armastan Atletico Madridi ning olen väga õnnelik,” välistas ta.

scroll to top