fbpx
Close

Arsenal hangib 50 miljoni euro eest Madridi Atleticost poolkaitsja?

Avatar

Foto: RonnyK-Pixabay

Londoni Arsenal on otsimas täiendusi poolkaitse positsioonile ja väidetavalt on sihikule võetud Madridi Atleticos sisuliselt kogu oma senise karjääri pallinud ghanalane Thomas Partey.

Jutud sellest käigust läksid liikvele Thomase isa Jacobi intervjuust Tru FM raadiokanalile, milles kinnitas, et Arsenal tunneb huvi. 26-aastase poja ülemineku üle Mikel Arteta juhendatavasse võistkonda oleks Jacobil hea meel. “Helistasin oma pojale peale nende juttude kuulmist ja ta ütles mulle, et need vastavad tõele. Ta lisas, et Atletico on ühenduses tema ja Arsenaliga. Kõik sõltub sellest, millist pakkumist Atletico ootab. Kui ta läheb Arsenali, siis nii on. Ghanas on palju Arsenali toetajaid. Oleksin õnnelik, kui ta otsustab Arsenali minna. Nad arutavad hetkel seda, kuidas Atletico ta minema lubaks,” sõnas Jacob Partey.

Samas JJ Sports, mis esindab Partey’t, kinnitasid vastupidist Marca vahendusel: “Need jutud ei vasta tõele.” Goal.com on samuti seda meelt ja nende teada tahab Atletico Partey lepingut pikendada, mis 2023. aasta suvel peaks läbi saama. Seejuures soovitakse ka poolkaitsja väljaostuklauslit suurendada 50 miljonilt eurolt 100 miljoni euro peale. Seega kui Atletico meelt ei muuda ja Partey’t soovitakse endiselt meeskonnas näha, tuleb Arsenalil sel suvel välja käia 50 miljonit eurot.

Igal juhul vajab Arsenal täiendusi, sest Granit Xhaka ja Lucas Torreira olukord on segane ning huvilisi on vastavalt Saksamaalt ja Itaaliast. Xhaka lahkumise kahjuks räägib ka fakt, et mees läks sellel hooajal klubi poolehoidjatega raksu ning oli mõnda aega mängudest eemal. Suurt mõju avaldab aga mõistagi koroonaviirusest tingitud pandeemia. Kui Inglismaa kõrgliigas mängudega ei jätkata, siis hetkel on Arsenal paiknemas liigatabelis üheksandal kohal ja see neid Meistrite liigasse ei viiks. Samas on maagiline neljas koht veel püütav ja kui mängude jätkumise korral suudetakse arvestatav hulk võite võtta ning Meistrite liigasse kvalifitseeruda, annaks see Arsenali eelarvesse ka korraliku rahasüsti.

scroll to top