fbpx
Close

Lautaro Martineze allkirja nooliv Barcelona pakkus Coutinhot Arsenalile ja Newcastle’ile

Avatar

Philippe Coutinho. Foto: Pixathlon/Scanpix

Endist Liverpooli tähtmängijat ning hiljem Barcelonas ja Müncheni Bayernis suuresti ebaõnnestunud brasiillasest ääreründajat Philippe Coutinhot on Goal.com-i teatel pakutud Londoni Arsenalile ja Newcastle Unitedile uueks hooajaks laenule võtmiseks.

Barcelona maksis 2018. aasta jaanuaris Liverpoolile Coutinho eest 120 miljonit eurot. Läbilööki ta aga Hispaania tippklubis teha ei suutnud ning poolteist hooaega hiljem liikus ta laenulepingu alusel Müncheni Bayernisse. Saksamaal on Brasiilia koondislasel Bundesliga tiitel käes ja ka liigakarikas võideti. Lisaks sellele on Bayernil võimalus Meistrite liiga võita ning Coutinhoga pikendati seetõttu augustikuuks veel lepingut.

Selge on see, et Barcelonas Coutinhol tulevikku pole ja küsitav on ka Bayerni seisukoht, sest seal on 28-aastane pallivõlur silma paistnud eeskätt kehva vormi ja kesiste esitustega. Barcelona on suure probleemi ees, sest Milano Interist tahetakse iga hinna eest ära tuua argentiinlasest ründetalent Lautaro Martinez, kuid ruumi on vaja teha palga jaoks. Coutinho müügi korral oleks asjad korras, aga üleminekusumma jääks ilmselt 100 miljoni euro juurde ning sellist ostjat on jällegi raske leida.

Taas on variant saata Coutinho laenule ning viimaste uudiste põhjal on teda pakutud Londoni Arsenalile, mis tuleval hooajal on igasugustest eurosarjadest, isegi Euroopa liigast, välja jäämas. Veelgi “põnevam” on Newcastle Unitedi variant, mis hoiab praegu Premier League’is 13. kohta. Seni pole kummaltki klubilt vastust tulnud.

scroll to top