Zidane Liverpooliga kohtumisest Meistrite liigas: nad panevad meid nõudma väga head füüsilist valmisolekut

Zinedine Zidane. Foto: AFP/Scanpix

Reedel loositi käimasoleva hooaja UEFA Meistrite liiga veerandfinaalpaarid, millest üks intrigeerivamaid vastasseise saab olema Madridi Reali – Liverpool. Kaks meeskonda kohtusid mäletatavasti ka 2017/18 hooaja finaalis, kui peale jäi Hispaania tippklubi tulemusega 3:1. Reali peatreener Zinedine Zidane avaldas, mida ta eesseisvast lahingust arvab.

“Teame mängu raskusi. Sellisel tasemel on kõik meeskonnad väga head ja väga keerulised vastased. See saab samuti olema väga nõudlik vastasseis. Liverpool paneb meid nõudma väga head füüsilist valmisolekut. Hetkel on meid ees ootamas homne mäng ja keskendume vaid sellele,” rääkis Zidane Diario AS-i vahendusel.

“Raske mängugraafik? Igal aastal on see samasugune. Viimasel sirgel riskid alati kõigega. Ma ei vaata neid asju, vaid võtan päev korraga. See julgustab meid. Ülejäänu on filosoofia, kõigest rääkimine. Tahame jätkata töö tegemist. Oleme mõlemas võistlussarjas endiselt elus ja tahame endast kõik anda ning valmistuda, et olla tugevad. See annab meile julgust. Me ei tea, mis juhtub peale 30. märtsi [seoses reisimiskeeluga]. Mängime seal, kus meile öeldakse. Eelistame mängida Di Stefanol, aga saame näha, mida öeldakse. See saab olema hea mäng kahe meeskonna vahel, kes on palju tiitleid võitnud. Sellisel tasemel on alati väga keeruline võita.”

Teistes Meistrite liiga veerandfinaalmängudes on vastamisi Manchester City – Dortmundi Borussia, Porto – Londoni Chelsea ja Müncheni Bayern – Pariisi Saint-Germain. UEFA Euroopa liigas loositi samuti ära veerandfinaalpaarid, mis kujunesid järgmisteks: Granada – Manchester United, Londoni Arsenal – Praha Slavia, Amsterdami Ajax – AS Roma, Zagrebi Dinamo – Villarreal.