fbpx
Close

“Zaha on raskem vastane kui Neymar või Ronaldo”

Avatar

Wilfried Zaha. Foto: Reuters/Scanpix

Crystal Palace’is õide puhkenud, seejärel Manchester Unitedis toppama jäänud ning taas Palace’is hoo sisse saanud ääreründaja Wilfried Zaha on Liverpooli äärekaitsja Trent Alexander-Arnoldi meelest ebameeldivam vastane kui Ballon d’Ori võitja Cristiano Ronaldo või maailma kalleim pallur Neymar.

20-aastane Inglismaa koondislane on tõusnud ‘Poolis põhimeheks ning alates 2016. aasta detsembris tehtud esindustiimi debüüdist on ta jõudnud pallida ka Meistrite liiga finaalis ja MM-il. Kuigi noor mängis just Meistrite liiga finaalis Ronaldo enda ning sel hooajal Anfieldil Neymari vastu, siis peab ta oma raskeimaks vastaseks hoopis kaasmaalast, Meistrite liigas minutitki mänginud Wilfried Zahad.

Mida on Zahal rohkem kui Ronaldol või brasiilasel? “Ta on nii atleetlik ja füüsiline. Temalt palli kättesaamine või taklamine on üliraske. Zaha on kiire, osav, suudab skoorida, anda väravasööte ning võita tiimile punkte. Neymar ja Ronaldo on väga targad mängijad, ent erinevalt Zahast ei saanud nad meie vastu nii palju palli,” selgitas paremkaitsja.

scroll to top