United säilitas liidrikoha ja Liverpool langes kolmandaks, Tottenhamile ja Cityle kohustuslik võit

Ole Gunnar Solskjaer. Foto: AFP/Scanpix

Inglismaa kõrgliiga pühapäeval toimunud mängudes said võidu kätte Tottenham Hotspur ja Manchester City. Liverpool ja Manchester United leppisid viiki.

Oodatud suures vastasseisus mulluse meistri Liverpooli ja Manchester Unitedi vahel väravaid ei nähtud. Kuna Leicester City alistas laupäeval Southamptoni, siis on neil ka 35 punkti kirjas, mis annab liigatabelis teise koha. Liverpool jääb punktiga maha ja on kolmas ning United endiselt liider 37 punktiga.

Tottenham haaras tabeli punase laterna Sheffield Unitedi vastu juba viiendal minutil eduseisu Serge Aurieri tabamusest. Harry Kane viis poolajaks omad 2:0 ette, kuid 59. minutil vastas võõrustajate poolelt David McGoldrick ja korra juba tundus, et Tottenham on taas kolmest võidupunktist ilma jäämas. Mõni hetk hiljem tegi aga Tanguy Ndombele skoori ja 3:1 tulemusega mäng ka lõppes.

Manchester City võõrustas Crystal Palace’it ja poolajaks juhiti keskkaitsja John Stonesi väravast. Teisel poolajal lisandus kolm tabamust: Ilkay Gündogan oli täpne 56. minutil, Stones teist korda 68. ja Raheem Sterling 88. minutil.

Sheffield United – Tottenham Hotspur 1:3

Liverpool – Manchester United 0:0

Manchester City – Crystal Palace 4:0