Leicester pääses üllatuskaotusest, Chelsea andis samuti punkte ära

Wilfried Zaha. Foto: Paul Raffety/Scanpix

Inglismaa kõrgliigas tehti esmaspäeval algust 16. vooru mängudega. Viigipunkti võtsid nii Crystal Palace, Leicester City, Londoni Chelsea kui ka Aston Villa.

Viimases kahes kohtumises 0:7 kaotuse Liverpoolilt ja 0:3 kaotuse Aston Villalt saanud Crystal Palace’it ootas ees järjekordne keeruline vastane Leicester City näol. 19. minutil oli külalistel suurepärane võimalus ka juhtima minna, aga Kelechi Iheanacho penalti tõrjus Palace’i väravavaht Guaita. 58. minutil haaras kodumeeskond aga ise eduseisu Wilfried Zaha tabamusest, kuid Leicester suutis käigu juurde panna ning 83. minutil Harvey Barnes seadis viigiseisu jalule. Rohkem kumbki pool sihile enam ei jõudnud.

Londoni Chelsea oli võõrustamas Aston Villat. Benjamin Chilwelli söödust pani Oliver Giroud 34. minutil palli võrku ning poolajale siirduti Chelsea’ eduseisust. 50. minutil vastas Aston Villa poolelt Anwar El-Ghazi, mis jäi ühtlasi matši viimaseks väravaks.

Manchester City ja Everton oleks pidanud päeva viimases matšis kohtuma, aga kuna City koosseisus on mitmed koroonaviirusesse nakatunud, siis lükati mäng edasi.

Crystal Palace – Leicester City 1:1

Chelsea – Aston Villa 1:1