fbpx
Close

Messi välistas Neymari tagasituleku Barcelonasse: mismoodi peaksime PSG-le maksma?

Avatar

Neymar. Foto: SIPA/Scanpix

Barcelona tähtmängija Lionel Messi andis hiljuti La Sexta vahendusel pika intervjuu, milles puudutati ka Pariisi Saint-Germaini ründeässa Neymari tagasitulekut Hispaaniasse. Messi on kindel, et seda ei juhtu, kuna keerulises majanduslikus olukorras Barcelonal pole lihtsalt raha taolise ülemineku kordasaatmiseks.

“Kuidas sa PSG-le selle ülemineku eest maksad? See pole kerge ja saab olema keeruline olukord Barcelona uuele presidendile. Ta peab olema väga intelligentne, seada kõik korda ja tegema palju muudatusi, et kõik sujuks. Keeruline saab olema üldse uusi mängijaid tuua, sest vajame raha ja seda pole. On mitmeid praeguseid mängijaid, kelle nimel peame uuesti kõige pärast võitlema ja sa pead neile maksma,” rääkis Messi.

Läbi on käinud ka variant, et hoopis 33-aastane argentiinlasest pallivõlur ise lahkub Barcelonast ja lööb käed PSG-ga. Seda eelkõige Neymari hiljutise sõnavõtu põhjal, milles väljendas, et tahaks uuesti Messi meeskonnakaaslaseks olla. “Ta ei öelnud, et “Mängime”, vaid “Tahaksin mängida”… eks? Jah, räägime aeg-ajalt. Kõik kolm meist, kas tema või Luis Suarezega. Jätkame suhtlemist,” selgitas Messi.

Meedias on tihti läbi käinud, et Barcelona teise ründemehe Antoine Griezmanniga pole Messil head suhted, kuid see polevat siiski tõsi. “Läbisaamine on hea, ütlesin juba seda. Mul pole temaga kunagi probleeme olnud ja ma pole kunagi teinud seda, mida öeldi, et ma ei tahtnud tema palkamist ja kõike muud taolist. Arvan, et see oli rohkem kui selge,” lisas Messi lõpetuseks.

scroll to top