fbpx
Close

Wolvesi fännid võtsid Crystal Palace’i staadioni üle

Avatar

Wolvesi loots Nuno Espirito Santo. Foto: Reuters/Scanpix

Läinud hooaja esiliiga kindlad võitjad on jätkanud oma head hoogu kordades tugevamas Premier League’is: Wolverhampton on kaheksa vooru järel tundnud kaotusekibedust vaid korra ning hetkel leitakse end seitsmendalt tabelirealt, kui teine järjestikune võit tuli võõrsil Crystal Palace’i vastu.

1924. aastal avatud Selhurst Park on ühe võimsama atmosfääriga staadion, kuid seekord oli võimsa atmosfääri põhjustajad tavapäratumad: nimelt häälekust ei näidanud üles kodu-, vaid võõrsiltiimi fännid, kes mängu lõppfaasis panid staadioni värisema. Wolvesi poolehoidjad võtsid Selhurst Parki üle ning Matt Doherty 56. minuti võiduvärav viis võõrsiltiimi fännid absoluutsesse ekstaasi, vahendab Birmingham Live.

See kõik mõjutas ilmselgelt ka Palace’i tiimi ning peakohtunikku Michael Oliveri, kelle iga otsus sai häälekalt kas kriitikat või toetust, oleneb kelle kasuks otsustas. Mängu lõpus olid Palace’i fännid oma tiimis pettunud ja Wolvesi fännide peale kadedad, sest nende energilisus võiski olla kolme võidupunkti alustalaks.

scroll to top