City pikk võiduseeria oli katkemisele lähedal, aga kolm väravat veerandtunniga tõid järjekordsed kolm punkti

Gabriel Jesus. Foto: Reuters/Scanpix

Inglismaa kõrgliigas toimus teisipäeval üks mäng, milles jõudsalt meistritiitli poole liikuv Manchester City võõrustas Wolverhampton Wanderersi. Viimaste aastatega tugevaks keskmikuks tõusnud Wolverhampton suutis matši põnevaks muuta, kuid kokkuvõttes saadi ikkagi kindlalt lüüa.

City läks 15. minutil juhtima vastaste poolkaitsja Leander Dendonckeri omaväravast ja avapoolaja lõpus oli keskkaitsjal Aymeric Laporte’il variant eduseisu kasvatada, kuid prantslasele fikseeriti suluseis. 61. minutil suutsid aga külalised üllatada, kui Joao Moutinho söödust pani Conor Coady palli võrku ja viigiseis oli tõsiasi. City ikkagi näitas oma võimu viimase veerandtunni jooksul, kui esmalt viis Gabriel Jesus omad 80. minutil taas ette, 90. minutil lõi värava Ryad Mahrez ning üleminutitel oli veelkord Jesus täpne.

Cityl on tabelis 65 punkti kirjas ning lähim jälitaja Manchester United paikneb 50 punkti peal, olles ühe kohtumise vähem pidanud. Wolverhampton hoiab 34 punktiga 12. kohta.

City võiduseeria on kahtlemata muljetavaldav, kui erinevate sarjade peale on 20 järjestikuses mängus vastasest paremad oldud. Võidust jäädi viimati ilma möödunud aasta 15. detsembril, kui 1:1 viik tehti West Bromwich Albioniga. Viimane kaotus jääb aga koguni 21. novembrisse, mil Tottenham Hotspurile kaotati 0:2.

Premier League’is toimus üks kohtumine ka esmaspäeval, kui Everton oli 1:0 parem Southamptonist.