Üle pika aja algkoosseisu pääsenud Ragnar Klavan aitas Cagliari teise järjestikuse võiduni

Ragnar Klavan. Foto: ZUMAPRESS/Scanpix

Itaalia kõrgliiga 25. voorus võõrustas Ragnar Klavani koduklubi Cagliari Calcio kolmapäeval Bologna meeskonda, kelle üle saadi raske ja samas ülioluline võit.

Cagliari ainsa värava eest kandis 19. minutil hoolt Torino Juventusest laenul viibiv keskkaitsja Daniele Rugani. Kuigi pallivaldus ja pealelöögid jäid külaliste poolde kaldu, siis Cagliari suutis kaitses edukalt hakkama saada ning minimaalse võidu ka ära võtta.

Kõik 90 minutit tegi kaasa Eesti koondislane Klavan, kes 28. veebruaril oli samuti koosseisus, kuid jälgis 2:0 võidumängu Crotone vastu pingilt. Enne seda matši oli Cagliari olnud koguni 15 mängu võiduta. Erinevatel põhjustel mängudest eemale jäänud Klavan käis Cagliari eest seejuures viimati platsil möödunud aasta 16. detsembril, mil keskkaitsja tegi 0:0 mängus Parmaga kogu kohtumise kaasa.

Cagliarit veel suur töö ees ootamas, et ka uuel hooajal Serie A-s pallida. Liigatabelis paiknetakse 21 punktiga 17. kohal, aga väljalangemistsoonis asuv Torino on vaid punkti kaugusel ja ka kaks mängu vähem pidanud. Bologna on 28 punktiga 12. kohal.