fbpx
Close

ÜLEVAADE: Aubameyangil piisas 28 minutist, et saada vooru parimaks

Avatar

Pierre-Emerick Aubameyang. Foto: EPA/Scanpix

Fantasy Premier League’i kaheksas mänguvoor tekitas pettumust nendes, kes sihikindlalt olid oodanud Mohamed Salahi õide puhkemist ning Harry Kane’i väravamasinlikku sirgjoonelisust. Üllatuslikult säras Wolvesi keskkaitsja Matt Doherty, kes valiti ka mänguvooru parimaks. 15 punkti toonud iirlane varjutas oma esitusega lausa Eden Hazardi enda.

Taga nulli hoidnud, täismängu teinud ja värava löönud Doherty võttis 15 punkti, nagu ka Arsenali eest kõigest 28 minutit kirja saanud Pierre-Emerick Aubameyang: gabonlane tegi hullumeelse esituse, lüües kaks väravat ja andes ühe väravasöödu. 14 punkti tõid Chelsea superhoos olev Eden Hazard täismängu, värava ja sööduga ning kaks väravasöötu ja ühe palli väravasse kõmmutanud Bournemouthi ründaja Callum Wilson.

Üle pika aja oli rõõmustamiseks põhjust Manchester Unitedi mehi valinutel, sest Anthony Martiali värav+sööt ja Juan Mata taga nulli hoidmine (tema platsiloleku ajal United hoidis väravasuu puhtana) ja osav karistuslöök tõid vastavad 13 ja kümme punkti.

 

scroll to top