fbpx
Close

Sarri tundis Morata ja Barkley üle rõõmu, kuid pole tiimiga ikka rahul

Avatar

Ross Barkley. Foto: Reuters/Scanpix

Chelsea jätkab Premier League’is kaotuseta ning kaheksandas mänguvoorus tuli kindel 3:0 võit Southamptoni üle. Suurepärase esituse pakkus Ross Barkley, kes sai kirja nii värava kui ka resultatiivse söödu, Olivier Giroud sahistas samuti võrku. Kui nende pallurite üle oli peatreener Maurizio Sarri õnnelik, siis tiimiga üldiselt pole itaallane siiani täielikult rahul.

Läinud suvel Evertonist Chelseasse liikunud Barkley ei saanud debüüthooajal just palju mänguaega, kuid Sarri usaldab Inglismaa koondislast ning vastutasuks on tal üks heas hoos olev poolkaitsja tiimil juures. “Ross on iga päevaga ning nädalaga läinud aina paremaks, olen väga õnnelik ta üle, sest Southamptoni vastu kirja saadud värav ja väravasööt annab talle kindlust ja suurema šansi mängida koondise eest,” ütles itaallane mängujärgselt.

Ühe kindla väravašansi luhta lasknud Morata sai hiljem oma värava kirja mängu lõpuminutitel ning Sarri tundis, et mängija hakkab hoogu minema. “Ta skooris nii Euroopa liigas kui ka nüüd, see on talle ülitähtis. Alvaro mängis hästi nii neljapäeval ning nüüd tegi head 30 minutit. Saame pühapäevaseks kohtumiseks hakata keskenduma,” lisas Sarri, vihjates suurele mängule Manchester Unitediga kahe nädala pärast.

Kõigest hoolimata pole peatreener olukorraga täielikult rahul, vihjates läinud hooajal suureks kärisenud punktivahele. “Arvan ikkagi, et Manchester City ja Liverpool on meist sammukese võrra ees. Peame need 30 punkti, mis läinud hooajal vaheks oli, tagasi tegema. Arvan, et ühe hooajaga on sellist vahet vägagi raske tagasi teha.”

scroll to top