Pealeht / Inglismaa / Wilshere: Wenger ei lahkunud ise, ta vallandati
Foto: AFP/Scanpix

Wilshere: Wenger ei lahkunud ise, ta vallandati

Endine Arsenali poolkaitsja, klubi kasvandik Jack Wilshere avaldas infot klubi legendaarse peatreeneri Arsene Wengeri lahkumise osas. Nimelt on inglane kindel, et 22 aastat klubi tüürinud prantslane ei lahkunud ise, vaid ta vallandati.

20. aprillil avalikustati uudis, et klubi pikaaegne peatreener Arsene Wenger lahkub pärast hooaega klubist ja see on mehe enda sooviks, tundes, et on sobiv aeg liikuda karjääris edasi. Wilshere, kes lahkus Arsenalist kuu aega tagasi, liitudes West Hamiga, väitis, et ta jäänuks klubisse veel edasi, kui Wenger poleks Arsenalist lahkunud.

“Mul oli käsil lepingu viimane aasta ning rääkisin Wengeriga, kes ütles, et klubi ei paku mulle uut lepingut ning ma võin tiimist lahkuda. Aga ma olin tol hetkel vigastatud ja keegi ei taha vigastatud pallurit enda ridadesse. Ma otsustasin ikkagi jääda, ravisin end terveks, murdsin põhitiimi ja kui nad pakkusid mulle uut lepingut, olin valmis sellele alla kirjutama. Ja siis sai Arsene hundipassi,” rääkis Wilshere FourFourTwo-le.

“See oli kummaline hetk ja kõik olid teatest šokis. Mitte keegi ei osanud seda ette näha. Tuli siis uus peatreener ja ma rääkisin temaga. Ta oli minuga aus ning ütles, et võin tiimi jääda, ent ma ei kuulu tema põhikoosseisu. Seejärel ma otsustasin, et on aeg edasi liikuda.”

saleapp.ee

Vaata lisaks

Mourinho kritiseeris Solskjaeri taktikat

Manchester Unitedi peatreener Ole Gunnar Solskjaer on sattunud pärast nigelaid tulemusi löögi alla. Varasemalt ainult …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga