Pealeht / Inglismaa / Samm moderniseerimise poole: Manchester United plaanib palgata spordidirektori
Foto: AFP/Scanpix

Samm moderniseerimise poole: Manchester United plaanib palgata spordidirektori

Manchester United on tegemas sammu kaasaja jalgpalli poole, kui juhtkond võttis vastu otsuse palgata endale spordidirektor. Koos uue ametikohaga uuendatakse ka klubihooneid ja treeningkompleksi. See otsus elimineeriks ka treeneri ja juhtkonna lahkhelid üleminekupoliitika teemal, mis on saanud viimasel ajal üheks klubisiseseks tüliõunaks, vahendab Guardian.

Peatreener Jose Mourinho tahtis tiimi tugevamiseks uut keskkaitsjat, kuid klubi aseesimees, juhtkonna esimees Ed Woodward vetostas selle käigu, kuna ei näinud keskkaitsjas mõttekat, tulevikku vaatavat täiendust. Pärast spordidirektori määramist jääks Woodwardile põhiroll mängijate palkamisel ning peatreeneri mõtteid võetakse küll kuulda, ent neil poleks otsest võimu pallurite valimisel.

“Ma arvan, et jalgpall on muutumas ning mänedžeridest saavad pigem peatreenerid,” ütles Mourinho pärast võidumängu Leicesteri üle, vihjates, et tulevikus hakkavad lootsid pigem keskenduma platsil toimuvale, mitte üleminekut puudutavatele teemadele.

saleapp.ee

Vaata lisaks

Solskjaer esimesest kaotusest: meid toodi maa peale tagasi

Manchester Unitedi seis läks pärast eilset Meistrite liiga mängu üpris nigelaks, kui kaheksandikfinaali avakohtumine Old …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga