fbpx
Close

Pogba: on asju, millest rääkimisel saaksin ma klubilt trahvi

Avatar

Paul Pogba. Foto: AFP/Scanpix

Manchester Unitedi poolkaitsja Paul Pogba on olnud meedia tähelepanu all alates Inglismaa suurklubiga taasliitumisest ning mängija läbisaamine peatreener Jose Mourinhoga on käinud üle kivide ja kändude. Nüüd, pärast avavooru 2:1 võidumängu Leicesteri üle, tõdes prantslane, et on asju, millest ta avalikult rääkida ei saa, valades veelgi rohkem õli tulle.

Pogba ja Mourinho läbisaamine oli madalseisus selle aasta kevadel, kui Meistrite liiga korduskohtumises Sevilla vastu ei kuulunud klubi kalleim ost algkoosseisu ja vahetusest sekkudes oli ta lihtsalt kohutav, olles väljakul emotsioonitu, tuim ja justkui siplenuks motivatsioonipuuduses.

Nüüd, pool aastat hiljem, alustas poolkaitsja kohtumist Leicesteri vastu algkoosseisus ja lõi ka avavärava, kui tema penalti maandus ristnurgas. Kui ajakirjanik uuris temalt, kuidas mängija oma peatreeneriga läbi saab, oli Pogba kidakeelne, kuid vihjas, et asjalood pole just parimad.

“On asju, mida ma saan öelda ja on teemasid, mida ma ei saa puudutada, sest muidu ma saan trahvi,” olid Pogba sõnad. Pogbat on seostatud ka Barcelonaga ning Hispaania klubil on diiliga aega veel augustikuu lõpuni, mil sulgub üleminekuaken ka Hispaanias.

scroll to top