fbpx
Close

West Hami juhendaja tundis, et kohtunikud maksid neile võidu

Avatar

Manuel Pellegrini. Foto: Reuters/Scanpix

Nagu Jürgen Kloppki, polnud Manuel Pellegrini vilebrigaadi tööga rahul ning mõlemad tundsid, et kohtunikud maksid neile võidu. Erinevalt Kloppist, kes süüdistas peakohtunikku mängurütmi lõhkumises, siis Pellegrini hinge jäi kriipima Liverpooli avavärav, mis tegelikult ei tohtinuks lugeda.

“Olen esitusega rahul, sest mängisime kenasti, aga tulemus on pettumustvalmistav. Nad lõid selgest suluseisust värava ja äärekohtunik ei näinud seda, kuigi see juhtus ta nina all. Siis mängu lõpus oli neil jälle üks šanss, mis oli meetrikese suluseisus ning jätsime avapoolajal kolm-neli šanssi realiseerimata, muidu suutnuksime mängu ära otsustada,” viskas tšiililane kive kohtunike kapsaaeda.

Punkt Liverpooli vastu hoiab West Hami 12. kohal, aga kaheksandal kohal paiknev Watford on vaid kahe punkti kaugusel. “Näitasime Liverpooli mängus kiiremat tempot, nagu oleme varasemates mängudes näidanud. Siin liigas ei saa üldse mängida, kui mängid aeglasema tempoga,” vihjas ta Premier League’i kiirele ja halastamatule mängurütmile.

scroll to top