fbpx
Close

Endine Inglismaa koondise peatreener: Solskjaer teeb Unitedi juhtkonna elu kergeks

Avatar

Ole Gunnar Solskjaer. Foto: AFP/Scanpix

Manchester Unitedi ajutine peatreener Ole Gunnar Solskjaer on võitnud kümnest mängust üheksa ja tõstnud suurklubi tagasi esineliku piirimaile. Muutunud on ka õhkkond ja mängustiil, mis pakatavad positiivsusest ning klubi pea kohale kogunenud tumedad pilved on jäädavalt kadumas.

Sir Alex Fergusoni abitreenerina 1999. aasta Meistrite liiga võitnud ja hiljem Inglismaa koondist juhendanud Steve McClaren on oma kunagisest hoolealusest vaimustuses ning nentis, et keegi ei suutnud sellist asja ette näha. “See on uskumatu, mida ta on suutnud korda saata. Alustuseks oli tema pukki määramine juba paljusid üllatunud otsus,” ütles McClaren Sky Sportsile.

“See lüke on välja kukkunud kui üks uskumatu käik. Tean Olet hästi, ta on mõtleja ja intelligent. Tegemist on inimesega, kes oskab väga hästi mängijatega suhelda ning see on kõvasti seda tiimi aidanud. Paljud arvavad, et tal pole midagi kaotada ning tema õlul pole survet. Muidugi on meeletu surve – sa oled ikkagi maailma ühe suurima klubi peatreener,” lisas ta.

“Mängijad on tema mõtetest väga kiirelt aru saanud ja kohandanud end tema õpetuste ja juhiste järgi. Kui see kõik niimoodi jätkub, siis klubil on hooaja lõpus väga kerge otsus, mida langetada,” vihjas McClaren Solskjaeri uuele lepingule.

scroll to top