fbpx
Close

Carragher: Manchester Unitedil on Liverpoolist parem tiim

Avatar

Roberto Firmino ja Mohamed Salah. Foto: Action Images via Reuters/Scanpix

Liiga liider Liverpool komistas taaskord, kui West Hamiga tehti võõral väljakul viik ning vahe Manchester Cityga on sulanud kahele punktile. Kogu elu Liverpooli eest mänginud ja praegune Sky Sportsi stuudioanalüütik Jamie Carragher nentis, et tema lemmiku tiim on Manchester Unitedi omast nõrgem.

“Ütlesin, et Manchester Unitedil on Liverpoolist parem tiim. Mitmed inimesed võisid arvata, et ma räägin imelikku juttu, aga arvan, et me vaikselt näeme seda. Paremkaitses on seis halb, sest [Jürgen] Kloppi otsus laenata Nathaniel Clyne välja oli viga. Otseselt ei pidanud ju tal minna laskma, praegu saanuks ta mänguaega,” rääkis Carragher.

“Hetkel mängib seal James Milner, kes on nüüd pallinud seal kaks matsi ja paneb imestama, et ta sai vasakkaitsjana hakkama. Tundub, et ta oleks kaitses mängides kui positsioonist täielikult väljas. Naby Keita, kelle eest maksti palju raha, kaotab tihti palli ja on kuidagi tagasihoidlik. Roberto Firmino pole tema ise, Mohamed Salah oli West Hami vastu vaikne,” võttis inglane asja kokku.

scroll to top