fbpx
Close

West Hami ääreründaja tahab Ukraina jalgpallikommentaatoriga kakelda

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

West Ham Unitedi ukrainlasest ääreründaja Andrei Jarmolenko kutsus tema vormi kritiseerinud kaasmaalasest vutikommentaatori Vladimir Kobelkovi poksiringi, et arveid klaarida. Nimelt ärritas Jarmolenkot Kobelkovi jutt ning tahab suupruukijale kätte maksta.

Sel hooajal üle kivide ja kändude vormikõveraga olnud Jarmolenko skooris nii võidumängudes Evertoni ja Manchester Unitedi vastu, ent oli Brightoni vastu ülimalt kahvatu. See pälvis kriitikat kodumaalt ning äär ei võtnud seda kergelt. “Nooruspõlves kaklesin kõvasti, oli võite ja kaotusi. Nüüd teen teatavaks oma järgmise matši, ma ei taha seda Kobelkovi enam kuulata. Kutsun ta poksiringi ning tahan talle oma suupruugi eest kätte maksta. Jään vastust ootama,” torkas Jarmolenko konkreetselt.

Ukrainlane sai kiitust ka peatreener Manuel Pellegrinilt, kes teadis, et Andrei vajab veidi aega harjumiseks ning nüüd on ta enda tõelist palet näitamas. “Ta näitas Evertoni vastu enda taset ja oli väga hea. Ta võib tõusta meie tähtsaimaks mängijaks,” ütles tšiililane Independentile.

scroll to top