fbpx
Close

Wenger: ütlesin Real Madridile kolmel korral ära

Avatar

Arsene Wenger. Foto: AFP/Scanpix

Arsenali mitu aastakümmet tüürinud Arsene Wenger ütles BeIN Sportsile antud usutluses, et keeldus kolmel korral Real Madridi peatreeneritoolist. Samuti tahab 68-aastane prantslane, et tema järgmine tööpõld oleks põnev ja väljakutsuv.

Wenger soovib oma treenerikarjääri jätkata ning legendaarne prantslane ei mõtle veel pensionipõlvele, sest temas on veel tahet end proovile panna. Mitmed klubid on temaga juba ühendust võtnud, ent veel pole tehtud ühtki piisavalt väljakutsuvat pakkumist, mis on vanameistri suutnud pead kratsima panna.

“Ma olen iseloomult võistleja, kes tahab, et teda pidevalt proovile pandaks. See on väga põnev ja tahan seda ikka ja jälle kogeda,” ütles Wenger. “Ma ei tea, mis tulevikus saab, ent mu ees seisab tühi leht ja minu käes on pastakas, millega ma panen aluse uuele peatükile puhtal lehel,” selgitas prantslane oma tulevikku kunstilisel viisil.

“Real Madrid on üks tiimidest, mida armastasin väiksena, kuid ütlesin neile kaks või kolm korda ära. Need olid hetked, mil Arsenalil oli keerukas aeg ja ma ei soovinud oma klubi panna veelgi suurema koorma alla. Kui uut staadionit ehitasime, siis mult paluti jääda klubi etteotsa viieks aastaks. Ja selle aja jooksul pakkuski Real mulle tööd, ent ma ei saanud neile jaatavalt vastata: ma oleks oma klubi reetnud,” paljastas Wenger.

scroll to top