fbpx
Close

Watfordi loots: mäng Huddersfieldiga on raskeim matš, mida hetkel võiksime mängida

Avatar

Watfordi peatreener Javi Gracia. Foto: Reuters/Scanpix

Watford on tagasi võidulainel, kui üllatuslikult tehti säru võimsalt alustanud Wolvesile. Sel nädalavahetusel kohtutakse Huddersfieldiga ning peatreener Javi Gracia sõnul seisab ees üliraske kohtumine.

Darryl Janmaat, Tom Cleverley, Sebastian Prodl jäävad mängust eemale ning kahtluse all on ka Nathaniel Chabolahi ning Troy Deeney osalemine. 19. kohal paiknev Huddersfield pole sel hooajal veel võidurõõmu tundnud, ent läinud hooajal võeti just Watfordi vastu kaks võitu, mis teeb Gracia ettevaatlikuks. Nimelt tunneb ta, et Huddersfield mängib alla oma võimete ning tegelikult ei peegelda tulemused tegelikkust.

“See on raskeim mäng, mida hetkel võiksime mängida. Näiteks läinud voorus Liverpooli vastu tegid nad hea esituse ning olid tasemel. Tean, et nad vajavad häid tulemusi ning läinud hooajal võtsid nad meie vastu kuus punkti. Tuleb väga raske vastasseis,” rääkis hispaanlane Sky Sportsile.

“Nad on võõrsil mänginud neli korda ning skoorinud igas kohtumises. Jah, kaotanud-viigistanud, aga alati skoorinud. Nende tugevused on standardolukorrad ja see matš tuleb väga väsitav,” heitis ta valgust vastaste tugevustele.

scroll to top