fbpx
Close

Özil naerab kriitikute üle: ma kuulan ainult neid, kes julgevad mulle asju näkku öelda!

Avatar

Mesut Özil. Foto: AFP/Scanpix

Viimastel nädalatel palju kriitikat saanud endine Saksamaa koondislane Mesut Özil kinnitas, et ta ei pööra kriitikale eriti tähelepanu, vaid kuulab enda treenerit ja tiimikaaslasi. Sel hooajal üheksa mänguga neli väravat löönud ning ühe väravasöödu andnud sakslane rääkis Sky Sportsile, mis teda ärritab.

“Ma pole enam esimeses nooruses, aga alustasin profikarjääri 16-17 aasta vanuselt ning alates sellest ajast ongi mu vorm kõikunud üles-alla ning teisele see meeldigu või mitte. Ma ei kuula neid, ma kuulan ainult oma treenerit ja minu inimesi, kes ütlevad mulle asju näost näkku. Tähtsaim on, et treener saaks mind aidata, sest kui ma eksin, siis ta annab mulle tagasisidet, me suhtleme ning ma saan areneda,” rääkis 2014. aastal maailmameistriks tulnud ründemängija.

“Aga kui inimesed räägivad minust seetõttu, et saada meedias tähelepanu, siis mind ei huvita nende arvamus. Ma lihtsalt naeran nende üle,” andis Özil kriitikutele vastulöögi. Kuigi on jäänud mulje, et pallur on tuimavõitu karakter, kes hoolib vaid rahast, siis tegelikkuses nii ei ole. “Ma tahan võita kõik mängud ning vihkan kaotamist, isegi trennis muutun ma agressiivseks ja vihaseks, sest tahan alati võita.”

scroll to top