fbpx
Close

Karjääri jooksul kolm väravat löönud Lindelöf: ma löön trennis ilusaid väravaid!

Avatar

Alexis Sanchez (keskel), Nemanja Matic (paremal). Foto: AFP/Scanpix

Manchester Unitediga läinud suvel Benficast liitunud rootslane Victor Lindelöf on kindel, et ta oskab lisaks kaitsmisele ka rünnata. Sel hooajal kaheksas liigamängus pallinud keskkaitsja on löönud karjääri jooksul vaid kolm väravat ja needki kõik Benficas – 39 mänguga pole ta Unitedi särgis veel väravatearvet avanud. Sellest hoolimata sahistavat ta trennis pidevalt võrku.

“Enamik inimesi ei tea, et ma tegelikult oskan ilusaid väravaid lüüa. Mulle meeldib palliga mängida ning rünnakut kaitseliinist alustada. Juba lapsest saati meeldib mulle, kui palli mängitakse mulle jalga. Arendasin oma pallikäsitlust Portugalis ning usun, et just palliga mängimine on mu üks parimatest omadustest,“ rääkis ta Goalile.

Nimelt alustas rootslane ründemängijana. “Alguses mängisin number 10 peal ning isegi rahvuskoondises pallisin ääreründajana. Siis lükati mind poolkaitsesse, seejärel hakkasin kaitsvat poolkaitsja rollis mängima ning seejärel paremkaitses ja alles nüüd olen keskkaitsja. Olen kõikjal mänginud,” vihjas Lindelöf enda universaalsusele. “Kui olin noorem, siis sain vabas rollis ründaja all mängida ning lubati palju ringi liikuda, aga mulle meeldib poolkaitses mängida,“ võis pallur enda väljaütlemisega peatreenerile Jose Mourinhole huvitavat mõtteainet pakkuda.

scroll to top