fbpx
Close

Mourinho jääb Lukaku osas lootusrikkalt ootele

Avatar

Romelu Lukaku ja Marcus Rashford. Foto: AFP/Scanpix

Manchester Unitedi kesktormaja Romelu Lukaku hooaeg on käinud üle kivide ja kändude – kui Belgia koondise eest suudab võimas ründaja nagu möödaminnes skoorida, siis klubi eest on mängijal käsil tõsine mõõn, mis on teinud fännid kärsituks. Peatreener Jose Mourinho aga belglasele puhkust anda ei plaani.

Nädalavahetusel oma eksklubiga kohtuv Lukaku ei suutnud ka Meistrite liiga alagrupimängus Juventuse vastu miskit erilist korda saata ning Unitedi fännibaas tahaks Belgia suurimale väravakütile näha vaheldust näiteks Anthony Martiali või Marcus Rashfordi kasutamise näol. Kumbki aga oma võimalust ei saa.

“Ma ei kritiseeri Romelut, ta annab endast kõik ning on tõeline professionaal. Ma pean nõustuma, et tal pole praegu parim aeg käsil – ta puuted, liikumised, enesekindlus ja tiimitöö pole just parimate killast,” oli portugallane aus.

Sellest hoolimata usub Mourinho temasse jäägitult ning kuna tegemist on Unitedi põhiründajaga, siis saab ta ka oma võimalusi, mis sest et õige mitusada minutit väravata võiks anda teistele ausa võimaluse. “Kas ma mängitaksin tema asemel Rashfordi? Ma ei saa, sest mul pole siis ääreründajat platsile panna. Lukaku teeb kõvasti tööd ja ühel päeval see väravapõud lõppeb ning tema enesekindlus taastub,” ütles lootusrikas Mourinho Inglismaa meediale.

scroll to top