fbpx
Close

Võimalik vaid Kreekas? 36 miljoni eurose hinnasildiga keskkaitsja jäeti koondisest välja

Avatar

Konstantinos Manolas. Foto: UK Sports Pics/Scanpix

Uuel nädalal on jalgpallisõpru ees ootamas taas 2020. aasta UEFA Euroopa meistrivõistluste valikmängud, mille seas mitmeid põnevusmatše. Kreeka koondisel pole just parimad ajad käsil ning lisaks sellele jäeti nüüd koondisekutseta ka riigi üks nimekamaid mängumehi Konstantinos Manolas.

28-aastane Manolas siirdus tänavu suvel AS Roma ridadest 36 miljoni euroga mullusesse Serie A hõbedameeskonda Napolisse. Liigas on mees teinud kuue vooruga kaasa neljas kohtumises ja löönud ka kaks väravat, kuid peatreeneri John van ‘t Schip otsustas ta sel korral eemale jätta. Football Italia kinnitab ühtlasi, et Manolas pole vigastatud ja EM-valiksarjas pole tal ka mingit mängukeeldu.

12. oktoobril ootab kreeklasi ees võõrsil Itaalia ning kolm päeva hiljem koduplatsil Bosnia ja Hertsegoviina koondis. Lootused finaalturniirile pääseda on Kreekal sisuliselt kustunud, sest kuueliikmelises J-alagrupis on neil kuue vooruga kogutud vaid viis punkti. Liidritel Itaalial ja Soomel on vastavalt 18 ning 12 punkti ette näidata.

scroll to top