fbpx
Close

Liverpooli tähtmängija olulise matši eel: Vardy skoorib alati!

Avatar

Sadio Mane (keskel). Foto: Reuters/Scanpix

Inglismaa kõrgliiga kaheksanda vooru üheks põnevusmänguks on Liverpooli ja Leicester City vaheline vastasseis. Senegali ründaja Sadio Mane arvates peab Liverpool endast senisest veelgi enam andma, kui tahetakse Licesterile vastu saada ja hoida nende ründestaar Jamie Vardy väravata.

Liverpool on Premier League’is tänavu suurepäraselt esinenud, kui seitsmest mängust on võidetud kõik. Seevastu Meistrite liigas ollakse raskustes, kuna avavoorus tuli võõrsil tunnistada Napoli 2:0 paremust ja viimati teeniti koduplatsil Austria klubi Salzburgi Red Bulli üle 4:3 võit, kusjuures 3:0 eduseis mängiti maha. Mõnes mõttes Jürgen Kloppi tiimi osas on ohumärke hakkanud vaikselt tekkima, kuid nende ründaja Mane usub, et ka kaheksas võit Inglismaa kõrgligas on saavutatav, kuid seitsme vooruga 14 punkti kogunud ning tabelis kolmandal kohal paiknev Leicester pole kerge vastane.

“Arvan, et kui tahame võita, siis peame paremini mängima kui tegime seda Salzburgi vastu, sest me teame Leicesterit. Sel hooajal on nad eriti tugevad ja terviklikult väga hea meeskond. Loomulikult õpime oma viimasest mängust ja oleme laupäeval valmis, mis saab olema meile väga oluline mäng,” vahendab Goal.com 27-aastase Mane sõnu.

“Nad on seda hooaega väga hästi alustanud ja kui tahame võita, peame sajaprotsendiliselt valmis olema. Vardy lööb alati värava ja me peame hoolitsema selle eest, et nüüd ta ei skooriks. Samal ajal püüame ise kõik oma võimalused ära kasutada, mis saab olema võtmetähtsusega.”

scroll to top