fbpx
Close

Owen: arusaamatu, miks küll United Lukakust loobus, kui Wilson tuuakse asemele

Avatar

Michael Owen. Foto: Action Images/Scanpix

Endine Inglismaa koondislane ja karjääri jooksul Liverpooli, Manchester Unitedit, Madridi Reali ja Stoke Cityt esindanud Michael Owen ütles BT Sporti vahendusel, et pole mõistetav, miks United lubas suvel lahkuda belglasest ründajal Romelu Lukakul.

Lukaku siirdumisega Milano Interisse jäi Unitedil alles vaid kaks ründajat: Marcus Rashford ja Anthony Martial. Neist viimane on pikemat aega reielihase vigastuse tõttu eemal olnud, kuigi oktoobri teises pooles peaks prantslane naasema. Peatreener Ole Gunnar Solskjaer on hiljuti öelnud, et talvise üleminekuakna sees soovitakse igal juhul uus ründaja palgata ning läbi on käinud Bournemouthi hingekirja kuuluva 27-aastase Callum Wilsoni nimi. Owen sellisest käigust aga aru ei saa, kui United peaks tõesti Borunemouthiga kokkuleppele jõudma.

“Sa pead arengut nägema. Sa pead nägema, et õiget tüüpi mängijaid tuuakse, kes sobivad sealse filosoofiaga. Kui nad ei osta noori, Inglise noori, mis iganes põhjusel, siis ongi tegemist sellega, millest räägime ja see on murekoht. Inimestele meeldib Bournemouthis mängiv Wilson, keda Unitediga seostatakse. Pole probleemi, kui mängija on 20. eluaastates, Inglismaa koondises ja seega ka väga hea mängija. Aga kui naastakse selliste otsuste juurde, siis ma mõtlen, mis põhjusel Romelu Lukakust loobuti?” arutles Owen.

“Nii mitmelgi viisil on Ole Gunnar Solskjaer oma meeskonda nõrgemaks muutnud. Loobuda Lukakust, Ander Herrerast, Matteo Darmianist, Alexis Sanchezist, Chris Smallingust – ta teab, et praegune võistkond olek nende mängijatega parem. Ma arvan, et ta on kaotanud täiesti sellise vaatenurga, et kui tahta edasi liikuda, siis tuleb esmalt paar sammu tagasi astuda. Solskjaer on teinud seda, et tuleb peaaegu kõike otsast peale alustada.”

scroll to top